Değirmen İnşaat kendi yürüttüğü projelerde İŞVEREN konumundadır. Firmamız, kaliteden ödün vermeden profesyonel uygulamalarıyla taahhüt işlerinde hizmetini ileriye taşımayı hedeflemektedir. Değirmen inşaat, kaliteyi her zaman benimseyip, sürekli hedeflerini geliştirerek müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmekte, deneyimi ile müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır.

  Değerlerimiz

Yenilik;
Tamamlanan ve devam eden projelerdeki her mühendislik detayı sürekli sorgulanır, yeniden incelenir, daha iyi ve daha etkin sonuçlar için yenilikçi mühendislik çözümleri sürekli araştırılır ve geliştirilir.

Hız;
Projenin en iyi bir biçimde mevcut teknolojiye uygun, hedeflenen zamanda tamamlanması her bir proje uygulama grubunun arzusudur. Bu noktadan firmamız müşterileri ile yapmış olduğu zamanlama çalışmasına uyar ve uygular.

Güven;
Değirmen inşaat,  teknik bilgisi, donanımı ve kurumsal değerlere olan bağlılığı ile iş arkadaşları, müşterileri ve firmamız ile ilişkide bulunduğu taraflar arasında güven yaratır. Yetki ve sorumluluk verdiği insanlara güvenir. Verdiği sözü zamanında, eksiksiz ve kurumsal değerlere uygun olarak en iyi şekilde yerine getirir. Tutamayacağı sözü vermez. Sorunları ve hataları sahiplenir, çözüme ulaştırır ve sonuçlarını takip eder.

Adil Olma;
Değirmen inşaat, çalışma arkadaşlarına, müşterilerine ve Değirmen inşaat’ın ilişkide bulunduğu taraflara, kişisel menfaatlerini gözetmeksizin, fırsat eşitliğini esas alarak, istikrarlı ve tutarlı davranır; her durumu objektif bir şekilde değerlendirerek karar verir. Değirmen inşaat misyonunu ve toplumsal sorumluluklarını yerine getirirken, değerlerine ve taahhütlerine uygun davranarak çalışmalarını sürdürür.

Saygı Duyma;
Değirmen inşaat, iş arkadaşlarının ve müşterilerinin söylemek istediklerini, kim olduklarından bağımsız olarak, anlamak üzere dinler ve önemser. Başkalarının görüşlerine saygı duyar. Kendi görüş ve fikirlerinin de aynı şekilde dikkate alınacağını bilir.